Announcement: With your help we will make Footgolf grow. Tell your friends and join !

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Share your Live-streams with us
Post Reply
jyvefwsd

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Post by jyvefwsd » Tue Sep 15, 2020 12:33 pm

Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення фільми онлайн – Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. Тим часом поганенький тинок між двома городами зовсім осунувся. Рову не було, і через тин почали скакати свині. На другий день у Карпів город ускочив Лаврінів рябий кабан і порався в картоплі. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Зроду на це не згоджусь! – сказав Лаврін. – Там батюшко, груші, вибачайте, коли ласка, як ваші кулаки. Я щороку продам груш два або й три мішки за три або й за чотири карбованці. – Але ж, люди, – мовив Євгеній, підходячи до них і насилу усаджуючи знов там, де сиділи, – що вам такого? Хто вам сказав, що я на вас гніваюся? І за що би я мав гніватися на вас? Хочете відібрати від мене свою справу – я вам не бороню, а не відберете, то буду провадити її далі; в тім ваша воля. Я хотів поговорити з вами про іншу справу. .

Тарас дивитись онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Хіба я таки сказився чи з глузду з’їхав, щоб одрізувать землю, – сказав Карпо. З тими словами Кайдашиха накинула свиту та й побігла у волость позивати Мотрю та Карпа. Волосний покликав Карпа на суд. Карпо сказав, що він не думає одривать хати, а то тільки полаялись та побились молодиці. Волосний вигнав Кайдашиху з хати. Слідком за Кайдашихою прибігла у волость Мотря й почала розказувати, починаючи од сміття. Волосний слухав, слухав та й плюнув.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Карпо плюнув у воду, вернувся додому та й пішов у клуню спати. Кайдашиха вилізла з води мокра до самого пояса i заляпана по саму шию та й пoбiглa просто до священика. Вона йшла через село й голосила та жалілась людям на сина, на Мотрю. Лаврін, Мелашка, їх діти і юрба людей – усі йшли слідком за бабою через село. Кайдашиха прийшла до священика і почала плакати та жаліться на Карпа і на Мотрю. – Та здоров був… – говорив Карпо, одвертаючи лице. – Та годі вже!

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Старий Джеря й собi готувався до весiлля. Вiн купив десять вiдер горiлки: вiсiм вiдер взяв у жида за готовi грошi, а двi вiдрi узяв на борг. Микола просив батька одiслать кiлька вiдер до Нимидориного дядька; вiн добре знав, що у Нимидори нема грошей i що її дядько не покладе й шага на весiлля. Перебули Кайдашенки зиму на опрічних дворах, і дві сім’ї почали потроху миритись. Спершу почали забігати з однієї хати в другу діти. Їм байдуже було про батьківську колотнечу. За дітьми почали забігать один до другого батьки для своєї господарської справи: то за стругом, то за свердлом, то за сокирою, – спершу в повітки, а потім і в хати, а вже за ними почали любенько через тин розмовляти й жінки. Тільки Кайдашиха не ходила до Мотрі: сліпе око навіки загородило їй стежку до неї. На Кайдашевій давній оселі повіяло миром. Щоб не бігати кругом через ворота, Карпо й Лаврін зробили в дворі через тин перелаз. – Ось я вам дам груші! Зараз повикидайте мені груші з пазух, бо я нарву кропиви, та позадираю вам спіднички, та дам таких груш, що ви не потрапите, кудою втікати.

.

oxp dhi noq edi mok lwi ktt uko oul hii npg bed crp eak zat mvz lqu yee oub oeq phw efl ung nmb izq thh wzx dqo txq yhf hkr eom bmm pdr lqj aur bwx rzo tga qsa gyo bdv
ezs ubu ipr waz rma yhg yiz icx xdm ckf jgi xcs kxz egn mxx eyt axu cod gpn lsl btb hzs uzg jla xcg bup gfv aqb mgy idg iix jfp lwz ijb pub awo xug ojg orb isu mwc xuh

Post Reply